Караванинг в Украине. Форум любителей караванинга и туризма
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Последние темы
» Сезон 2022.
Тема о покупке прицепа за границей EmptyСр Мар 27, 2024 4:34 pm автор Лентяй

» Литий-железо-фосфатные аккумуляторы
Тема о покупке прицепа за границей EmptyВс Окт 15, 2023 7:26 pm автор Петрович

» Продам караван Wilk 420 1981г.
Тема о покупке прицепа за границей EmptyСр Июн 14, 2023 1:52 pm автор Петрович

» Поздравляем с Днем рождения Кирилла Лентяй
Тема о покупке прицепа за границей EmptyЧт Май 25, 2023 3:47 pm автор Лентяй

» Поздравляем с Днем рождения Валеру дядя Пончик
Тема о покупке прицепа за границей EmptyЧт Фев 09, 2023 8:07 pm автор Лентяй

» доработка ГБО
Тема о покупке прицепа за границей EmptyЧт Фев 02, 2023 9:52 pm автор Лентяй

» праздники
Тема о покупке прицепа за границей EmptyСб Янв 07, 2023 10:24 am автор Лентяй

» состояние автодорог
Тема о покупке прицепа за границей EmptyВт Дек 27, 2022 11:04 pm автор mihailudalcov

»  Поздравляем с Днем рождения Andrejus (etre)
Тема о покупке прицепа за границей EmptyЧт Дек 22, 2022 3:59 pm автор Петрович

Март 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календарь Календарь

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 16, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 16 :: 1 поисковая система

Нет

Больше всего посетителей (85) здесь было Чт Апр 27, 2017 12:50 pm
Объявления

    Нет ни одного объявления.


    Тема о покупке прицепа за границей

    +3
    INDI
    Barabosha
    Павел Ледокол
    Участников: 7

    Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Ср Май 20, 2015 4:47 pm

    Собственно говоря тема возникла примерно две недели назад. Обратился человек с просьбой подыскать ему караван за границей и соответственно пригнать его в Украину. По его параметрам нашел ему несколько вариантов и составил смету.
    Ниже привожу пример ценообразования.


    Явно шайхрайский продавець. Дата першої реєстрації може і 2001 рік, якщо перед тим цей трейлер стояв на кемпінгу, але модельний ряд 1991-1992 рік.


    має дві спальні, але друга спальня фактично для однієї людини, немає гарячої води.


    Є дві спальні, немає гарячої води, рік 1987 хоча є сумніви щодо року-швидше десь 1882 судячи з обшивки. Немає туаленої кімнати. По загальній вартості в 3000 дол. помістимось.


    Для сімї з трьох чоловік ідеальний, але в чотирьох вже напряжно. Немає гарячої води.



    Ці два останні варіанта мені сподобались само більше.

    Для порівняння прицеп для двох дорослих у Львові без гарячої води та палатки коштує 4200 дол.
    Двоосний і не відомо з чим ціна 7500. Дві осі добре їдуть по прямій трасі, а от далі, на подвіррі чи десь заїхати то вже біда.

    Тепер по грошах приблизний кошторис.
    1.Вартість самого причепу в Польші.
    2. Страховка прицепа в Польші та оформлення документів -150 зл. (іх страховки на нас не розповсюджуються-ми іноземці)
    3.Оформлення САТ 100 зл.
    4. Наша митниця 50 дол.+500 грн. (Екологія, митиний брокер, радіаційний контроль, вага)
    5. розмитнення +сертифікат відповідності- біля 50% від вартості прицепа. (як не знижуй вартість по документах-митниця рахує по своєму. )
    6.Постановка в нас на облік біля 800-1000 грн.
    7.Страховка мого авто-700 грн.
    8.Всякі дурні видатки-300 грн.
    9. Доба на митному складі в м. Городок (причіп та моя машина- обовязково спеціально туди іхати, коли оформляється на нашій митниці)-200 грн.
    10. Солярка -приблизно 8 л на 100 км (пустий меньше-з прицепом більше) по 21,19 грн за літр (169,5 грн-100 км)
    11. Можливо їхати по коротших дорогах, але по платних. На одне виходить
    12. Купляти то платити за ВИАТУЛ не потрібно-маю це добро, і на рахунку за багато злотих-треба використовувати. (якщо загальна вага автопоїзду вийде більше 3500, або якщо буде 4 осі в автопоїзді.)

    Оплата моєї роботи в тому числі отель та харчування-ціна по домовленності, орієнтовно 200 дол.

    Злотий плаває приблизно в районі 7 грн.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Ср Май 20, 2015 4:48 pm

    К сожалению ссылки на караваны не пустила система-говорит ранее чем через неделю после регистрации ссылки на интернет ресурсы запрещенны.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Ср Май 20, 2015 4:51 pm

    Вот и получается беда с караванами в Украине, впрочем как и с машинами. Там покупаеш, привозишь и пол цены отдай государству налогов. Вот и ездит всякий хлам по просторам нашей родины. Да и еще один момент. Даже если в фактуре стоит одна цена-например 1000 евро, то наша доблесная таможня все равно считает по своему, неведомуму алгоритму и ценят по максимуму.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Barabosha Ср Май 20, 2015 5:35 pm

    Павел Ледокол пишет:... ссылки на караваны не пустила система ...
    странно ... мне разрешает
    попробуй так как я в этой теме https://caravan.forum2x2.com/t13-topic

    полезная сводка ... т.е. не стоит ехать, разве только если какой-то эксклюзив или хочется покататся

    зы: почему в разделе про "прицеп-палатки"? случайно?

    _________________
    Починаючи сперечатися з ідіотом, пам'ятай - тількіно почнеш вас автоматично стане двоє.
    Barabosha
    Barabosha
    Модератор

    Сообщения : 485
    Дата регистрации : 2015-05-19
    Возраст : 50
    Техника : Опель Вектра А + Skif М1
    Откуда : Дніпро!! Україна!

    https://caravan.forum2x2.com/

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор INDI Ср Май 20, 2015 6:02 pm

    Паш,ну так и какова цена этих караванов на конечной точке выходит?А то читал-читал и не увидел.
    INDI
    INDI

    Сообщения : 126
    Дата регистрации : 2015-05-18

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор INDI Ср Май 20, 2015 6:03 pm

    Barabosha пишет:
    Павел Ледокол пишет:... ссылки на караваны не пустила система ...
    странно ... мне разрешает
    попробуй так как я в этой теме https://caravan.forum2x2.com/t13-topic

    полезная сводка ... т.е. не стоит ехать, разве только если какой-то эксклюзив или хочется покататся

    зы: почему в разделе про "прицеп-палатки"? случайно?
    По этой сцылке две следущие битые.Сервер не найден. О как.
    INDI
    INDI

    Сообщения : 126
    Дата регистрации : 2015-05-18

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Ср Май 20, 2015 6:28 pm

    Леша. Цена порядка 5500-6000 дол.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Ср Май 20, 2015 6:30 pm

    Те прицепы что я ему подыскал стоят в Польше порядка 3300-3500 евро. Плюс растаможить 1800 дол. Ну и соляра в два конца (порядка 1700 км). Это самые прямые расходы, не считая мелочевки и работы.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Ср Май 20, 2015 6:36 pm

    Почему я ищу прицепы в Польше. Во первых проще с языком, во вторых проще с докумантами, в третих по причине расстояния и как правило экономии на солярке, отеле и возможных проблемах с Немецкой полицией. В итоге мое мнение такое-лучше дать заработать польскому перекупщику 300 долларов, но их же секономить на солярке и отеле.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор hornet Пн Июн 01, 2015 4:53 pm

    Паша, а какие расходы на границе, если я растамаживать и ставить на учёт караван не собираюсь? Только это - Екологія, митний брокер, радіаційний контроль, вага? Или ещё какие-то расходы будут? Хочу поставить на даче на постоянное пребывание. И что такое Оформление САТ?
    hornet
    hornet

    Сообщения : 92
    Дата регистрации : 2015-06-01
    Возраст : 53
    Техника : Peugeot Partner Tepee +Bergland 395MKT
    Откуда : Тернопіль, Україна

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор вояж4х4 Чт Июн 04, 2015 9:34 am

    http://www.autogidas.lt/hymer-eriba-440 ... 46938.html http://www.autogidas.lt/esterel-hurrica ... 46937.html
    З пригоном допоможу
    вояж4х4
    вояж4х4

    Сообщения : 160
    Дата регистрации : 2015-05-19
    Возраст : 55
    Техника : Nissan Navara , Burstner Lux
    Откуда : Україна.Рівненська обл.м.Дубно

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Oldmen Чт Июн 04, 2015 10:25 am

    hornet пишет:Паша, а какие расходы на границе, если я растамаживать и ставить на учёт караван не собираюсь? Только это - Екологія, митний брокер, радіаційний контроль, вага? Или ещё какие-то расходы будут? Хочу поставить на даче на постоянное пребывание. И что такое Оформление САТ?
    Паша пока за границей к пятнице появиться и будет новая информация

    _________________
    Два откормленных раба  и шашлык из снегирей! Что еще нужно для спокойного отдыха
    Oldmen
    Oldmen
    Модератор

    Сообщения : 1000
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Техника : MB 2.2 VW 1.9 Neviadow 126H
    Откуда : Украина, Запорожье

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор hornet Чт Июн 04, 2015 9:00 pm

    вояж4х4 пишет:http://www.autogidas.lt/hymer-eriba-440 ... 46938.html http://www.autogidas.lt/esterel-hurrica ... 46937.html
    З пригоном допоможу
    Дякую друже! Неодмінно скористаюсь допомогою! Флаг
    hornet
    hornet

    Сообщения : 92
    Дата регистрации : 2015-06-01
    Возраст : 53
    Техника : Peugeot Partner Tepee +Bergland 395MKT
    Откуда : Тернопіль, Україна

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Сб Июн 06, 2015 11:25 pm

    Андрей. Рад тебя слышать и видеть. Тернополю искренний привет.
    Теперь по теме. САТ это таможенная декларация европейского союза. При вывозе с территории ЕС товара на сумму более 1000 евро надо оформлять САТ. Это делают польские таможенные брокеры. Цена как повезет-от 50 до 150 злотых.
    Далее. Прицеп это транспортное средство и ты ввозиш его на таможенную территорию Украины. Весы, радио контроль и экология не стоят ничего (взятки не даю принципиально). И тут полный стоп. На дачу или на огород никого не волнует-обязан или растоможить или вывезти назад. Есть два варианта-порешать на таможне за взятку-смотри выше. Второй вариант попросить поляка чтоб въехал к нам в Украину и тут заблудился. Есть третий вариант-везти на лафете сам домик без рамы и таможить его как простой груз, но вопрос с документами-кто и как продал сам домик и документы на домик, а не на прицеп. Домик безномерной, номер только на раме-сколько стоит растаможить груз я не знаю, аренда лафеты как договоришся, но для лафеты надо покупать ВИАТУл-электронный прибор для оплаты дорожного налога.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Павел Ледокол Сб Июн 06, 2015 11:26 pm

    Вообщем такое я еще не проходил.

    Павел Ледокол

    Сообщения : 35
    Дата регистрации : 2015-05-18
    Возраст : 57
    Откуда : Львов Украина

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор hornet Пн Июн 08, 2015 10:44 pm

    Спасибо за информацию. Не думал, что всё так сложно. Будем думать, что делать.
    P.S. Только я не Андрей, а Александр Тема о покупке прицепа за границей 300486869
    hornet
    hornet

    Сообщения : 92
    Дата регистрации : 2015-06-01
    Возраст : 53
    Техника : Peugeot Partner Tepee +Bergland 395MKT
    Откуда : Тернопіль, Україна

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Тема о покупке прицепа за границей Empty Re: Тема о покупке прицепа за границей

    Сообщение автор Grey Сб Ноя 21, 2015 2:48 am

    Відпишуся і я, так як собі гнав причіп сам з Нідерландів пару тижнів тому, поїхали:
    1. Однозначно дешевше пригнати причіп собі самому. Я знайшов пару варіантів, зписався\зізвонився з продавцями і поїхав за "будкою" Флаг  
    2. Витрати:
    - вартість причепу;
    - зняття з обліку 10євро;
    - транзитні номера 10євро;
    - страхівка на причіп (скільки не знаю бо забув(протупив  Не знаю  ) купити коли знімав з обліку і купував страхівку уже в Польщі за 20злотих);
    - польські автобани "туди" щось коло 50 злотих;
    - 38% митні оплати від реальної вартості причепу (якщо не занижувати вартість причепу до 1000євро то 99%, що митні оплати будуть від реальної вартості, а не від "середньопотолочноїпохзякимкаталогам");
    - на кордоні оплачуєш якісь копійки за щось там (забув, завтра спробую знайти квитанцію за, що) і усе, правда це при умові, що є попередня домовленість з митним-брокером за місцем проживання (або де будеш розмитнювати причіп) і він тобі оформлює усі доки ще до твого приїзду на кордон, на кордоні ти тільки вказуєш номер, який дасть брокер;
    - послуги митного-брокера у моєму випадку були 800грн.;
    - Сертифікат відповідності 800грн. (мають відмінити);
    - "послуги" МРЕВ 750грн.
    - паливо вийшло +\- 300євро. (у мене бак на 120літрів, тому трохи зекономив на солярці);
    - їду не рахував бо то індивідуально, ночував в авто (увесь час їхав), а потім у причепі;
    Платними дорогами на зворотній дорозі у Польщі не користувався бо "№;%;№" поляки при купівлі віатолу написали, що авто має норми викиду евро-0 бо у техпаспорті не вказано і немає сертифікату (хоча реально євро-4) і відповідно їхати платними дорогами вийшло досить таки коштовно. Для тих хто буде користуватися платними дорогами у Польщі раджу на сервісній станції (у дилера) узяти папір на англіцкій мові, що ваш автомобіль відповідає євро-4-5 (якщо це дійсно так), без такого "сертифікату" ці №№;;%;№ зареєструють ваше авто (яке може бути щойно з салону з нормами викидів хоч євро-20 Тема о покупке прицепа за границей 3569459127  ) як євро-0, майте це на увазі!!! А уся "фішка" у вартості оплати, для євро-0-2 вона драконівська  Тема о покупке прицепа за границей 1921641762
    З.І. Тепер про нюанси, які мало хто говорить з "гонщиків"... декларацію SAD можна і не оформляти якщо непотрібно повертати ПДВ (як було у моєму випадку), просто напросто можна написати ще один договір купівлі-продажу від руки\надрукувати, що вартість причепу 990євро і його надати польському (якщо виїзд через Польщу) митнику. Польський митник у моєму випадку пробував розказувати, що я мав оформити декларацію ЕХ (ТУПО вимагав хабар), але був проігнорований і я нічого йому не платив, так як не повинен це робити (дякую "дальнобоям" які розказали про цей нюанс).
    Так як я вказував реальну вартість причепу для розмитнення, то уже нашому митнику надав оригінальний договір купівлі-продажу з вказаною реальною вартістю причепу (копії моїх документів уже були в системі), наш митник також спробував запитати де декларація SAD, але заспокоївся коли отримав відповідь - "неможу знайти, мабуть поляки забрали і не віддали :3700:  ", проблем на кордоні з нашого боку НЕбуло абсолютно і жодних хабарів нікому не давав (і не збирався).
    З.І.І. Це мій перший причіп, їхав з роздрукованою інструкцією по огляду причіпу + консультувався з Віталієм "бруталій" за, що йому вдячний. Коли оглядав причіп то у власника прокату виникло запитання - "а ви часто причіпи купуєте? ви їх перепродуєте?" і був дуже здивований, що я перший раз купую причіп, казав, що так досконало ще ніхто причіп не оглядав у нього (хоча усі "косяки" і я не побачив, уже тут прийшлося доробляти). Тема о покупке прицепа за границей 2460132688

    _________________
    Степан Бандера - Герой України!
    Grey
    Grey
    Модератор

    Сообщения : 300
    Дата регистрации : 2015-11-10
    Возраст : 30
    Техника : Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
    Откуда : Україна, Івано-Франківськ

    https://ssu.gov.ua/

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Вернуться к началу

    - Похожие темы

     
    Права доступа к этому форуму:
    Вы не можете отвечать на сообщения